Lētie lidojumi

Caur Stokholmu ar Ryanair

No Rīgas viens no vislētākajiem galamēŗķiem lidojumam ar Ryanair ir Stokholma (Skavsta) lidosta, līdz ar to būtu vēlme šo lidostu izmantot kā starpposmu ceļojumiem uz tālākiem galamērķiem, ar kuriem nav tiešo reisu no Rīgas.

Pēc pašreizējā saraksta Ryanair no Rīgas uz Stokholmu lido katru dienu  un ielido Stokholmā 14:30, no Stokholmas uz Rīgu izlido katru dienu plkst. 11:55.

Galamērķi.

Stokholma – Zadara (Horvātija) – trešdienās izlido 17:10, ceturtdienās 16:00, sestdienās – 17:35. Veidojot savienotos reisus, trešdienās un sestdienās būtu pietiekami laiks, lai pārsēstos nākamajā lidmašīnā, ceturtdienās – labāk neriskēt.

Atpakaļ no Zadaras Ryanair ielido vēlu vakarā un tādēļ būs jānakšņo Zviedrijā.

Alicante (Spānijā) – izlido no Stokholmas 19:35 un ir Spānijā vēlu vakarā, atpakaļceļā jānakšņo Zviedrijā.

Barselona (Spānijā) – turpceļā jānakšņo, atpakaļceļā pirmdienā, ceturtdienā, sestdienā  ielido Stokholmā 10:05, paliek 1h 50 minūtes, līdz Rīgas reisam. Pārējās nedēļas dienās būs jānakšņo Zviedrijā.

Madride (Spānijā) – turpceļā izlido no Stokholmas 18:45 un ielido Spānijā vēlu vakarā, atpakaļceļā būs jānakšņo Zviedrijā.

Rodas sala Grieķijā, Malta, Faro (Portugāle) – būs jānakšņo Stokholmā abos virzienos.

Kā redzams, Stokholma kā ceļojumu starpposms, nav īpaši izdevīgs – maz iespēju savienot reisus bez nakšņošanas Zviedrijā.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


× seši = 30