Lētie lidojumi Praktiski padomi ceļojuma organizēšanā Sabiedriskais transports Eiropā

No Rīgas uz Prāgu

Prāga – romantikas un patīkamo izjūtu pilsēta, uz kuru aizbraukt īsajā 2-3 dienu ceļojumā. Prāga noteikti būtu iecienītāko tūrisma galamērķu sarakstā, ja no Rīgas uz šo pilsētu verētu nokļūt ar lētajām aviokompānijām.

Attālums no Rīgas līdz Pragai ir nepilni 1300 km.

No Rīgas tiešos lidojumu uz Prāgu veic aviokompānija Czeck Airlines, taču biļešu cenas nav pievilcīgas tiem, kas vēlas ceļot lētāk. Lētākās biļešu cenas turp un atpakaļ lidojumam varētu būt 155 Ls.

Lētā aviokompānija Ryanair nelido uz Prāgu.

Ir iespēja lidot ar Wizzair no Rīgas ar pārsēšanos Londonas (Luton) lidostā. Var atrast biļetes par 50 Ls vienā virzienā.

No Londonas (Stansted) lidostas uz Prāgu lido lētā aviokompānija Easyjet. Biļešu cenas,  sākot no 22 Ls vienā virzienā.  Uz Londonas (Stansted) lidostu no Rīgas lido Ryanair.

No Prāgas Ruzyne starptautiskās lidostas lētākais veids, kā  nokļūt līdz pilsētas centram,  ir izmantot  sabiedrisko autobusu. Biļešu cena 0.75-0.87 Ls. Pirms iekāpšanas autobusā ir jāapstiprina  sava biļete. Biļete ir derīga 75 minūtēm braukšanai visos maršrutos. Biļetes var iegādāties Lidostas sabiedriskā transporta kioskos, biļešu automātos un pie vadītāja. Biļešu cena pie vadītāja nedaudz augstāka.

No Rīgas uz Prāgu var nokļūt ar Eurolines starptausko regulāro autobusu reisu. Autobuss kursē otrdienās, trešdienās, piektdienās un sestdienās no Rīgas un pirmdienās, trešdienās, piektdienās un svētdienās no Prāgas. Biļešu cena vienā virzienā 44.70 Ls, turp un atpakaļ – 80.40 Ls. Brauciena ilgums 22.5  stundas.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


6 − = pieci