Ceļojumi pa Eiropu Praktiski padomi ceļojuma organizēšanā

Ceļojumu apdrošināšana

Dodoties ceļojumā, noteikti būtu jāiegādājas ceļojumu apdrošināsanas polise.  Ja ārzemju ceļojuma laikā Jūs saslimstat vai ciešat negadījumā, apdrošināšanas kompānijas sedz medicīniskos izdevumus, t.sk. arī medicīniskā transporta izdevumus, medikamentu iegādi ar atlaidēm, rehabilitāciju.

Vēl ceļojumu apdrošināsanas polises sevī ietver  nelaimes gadījumu apdrošināšanu, ja nelaimes gadījuma rezultātā rodas paliekoša invaliditāte vai iestājas nāve. Varat apdrošināt arī bagāžu un personiskās mantas – bagāžas sabojāšanu, nozaudēšanu un zādzību laikā, kad tā atradās bagāžas nodaļā, bagāžas glabātuvē, apsargājamā ģērbtuvē vai droši aizslēgtu ēku telpās, pie oficiāli norīkota kravas nesēja. Tiek piedāvāta arī privātā civiltiesiskā atbildība – apdrošināšana sedz netīši nodarītus zaudējumus apkārtējo personu veselībai, dzīvībai vai to mantai. Polises ietver arī ceļojuma atcelšanu vai aizkavēšanos.
Pirms izvēlaties savu apdrošināšanas polisi, jāizvērtē, kādus riskus un par cik lielu summu vēlaties apdrošināt. Ja jūsu bagāžas vērtība nav liela un par tās nozaudēšanu sevišķi neuztraucaties, varat neietvert savā polisē bagāžas apdrošināšanu.
Ja jums jau ir cita polise, kas sedz nelaimes gadījumu apdrošināšanu, varat ceļojumu polisei nepievienot šo sadaļu.
Populārakās Latvijas apdrošināsana kompānijas, kas piedāvā ceļojumu apdrošināšanu – “Balta”, “Baltijas apdrošināšanas nams”, “Baltikums”, “Balva”, “Compensa Life”, “Ergo Latvija”, “Swedbank apdrosināšana”, “Seesam apdrošināšana”.
Portālā www.letapolise.lv var atrast vairāku apdrošināšanas kompāniju piedāvājumu apkopojumu.

Pašreizējā brīdī var būt aktuāli kalnu slēpošanas braucieni. Tādā gadījumā jāizvēlas polise, kas ietver arī kalnu slēpošanu un snovbordu. Šādu polišu cenas ir krietni dārgākas par standarta polisēm, jo negadījumu risks kalnos aktīvās atpūtas laikā ir ievērojami lielāks.

Salīdzinājumam piedāvājam cenas lētākajai polisei uz 5 dienām vienam pieaugušajam un vienam bērnam līdz 15 gadu vecumam, ietverot kalnu slēpošanu.

Balta  – 17.10 EUR (bērniem līdz 15 gadu vecumam –  50% atlaide)

BAN – 15.54 EUR (bērniem līdz 18 gadu vecumam)

Seesam –  23.61 Ls ( bērnam līdz 7 gadu vecumam par brīvu ),

Swedbank – 7.33 Ls (šī ir vienīgā kompānija, kas pamata polisē piedāvā arī kalnu slēpošanu).

1 Comment

  1. Pazvanot mums, Jūs ne tikai saņemsiet salīdzinājumu un izdevīgākos risinājumus, bet mēs uzreiz sagatavosim polises un nosūtīsim Jums. 🙂

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


9 × deviņi =