Sabiedriskais transports Eiropā

Lētie autobusi Megabus

Ja nepieciešams lēti pārvietoties Lielbritānijā, vai arī nokļūt no Anglijas uz Briseli, Antverpeni vai Parīzi, var izmantot kompānijas Megabus pakalpojumus. Cenas šai pārvadājumu kompānijai ir ļoti pievilcīgas, piemēram, no Briseles Parīzē var nokļūt par 5 £, ceļā pavadot 4 stundas un 20 minūtes. Tieši tāda cena ir arī reisam no Briseles uz Amsterdamu. Lai no Briseles aizbrauktu uz Londonu ar šīs kompānijas autobusiem, nāksies šķirties no 17 £  un ceļā pavadīt 8 stundas. Lielbritānijas iekšienē tuvākajiem reisiem cenas ir sākot no 1  £. Pakalpojuma cenai jāpieskaita 0,50 £ komisijas maksa par biļetes iegādi.

Jāņem vērā, ka autobusu pieturvietas nav tradicionālās autoostas, bet gan konkrēta cita vieta pilsētā, lielākoties, pielsētas centrā. Autobusu reisi notiek arī naktīs, tādējādi, ceļotāji var jau rīta agrumā būt izvēlētajā galamērķī. Ceļš būs ilgāks, nekā braucot ar ātrgaitas vilcienu, taču biļetes cenas zemākas.

Biļetes var nopirkt internetā  saitē http://uk.megabus.com/Default.aspx. Šeit var arī ērti pārskatīt visus iespējamos reisus, arī pieturvietu atrašanās vietu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


8 + = četrpadsmit