gasperak_iceland_07
Lētie lidojumi

Kā nokļūt Islandē

Šeit  ir aplūkoti lētākie aviokompāniju piedāvājumi lidojumiem uz Reikjaviku, kurus varētu kombinēt ar citiem lidojumiem no Rīgas. No pašreizējiem piedāvājumiem vislētākais būs lidojums no Viļņas uz Reikjaviku ar Wow Air. Šajā rakstā ir vairāk par šo piedavājumu. Cena lidojuma jūlijā ir aptuveni 337 EUR, kam jāpierēķina ceļš uz Viļņu turp un atpakaļ.

Vēl varat izmantot Norewegian lidojumus no Oslo Gardemoen uz Reikjaviku. Cena jūlijā par lidojumu turp un atpakaļ –   312 EUR. No Rīgas uz Oslo Gardemoen lidostu lido šī pati aviokompānija – lētākā cena par lidojumu vienā virzienā ir 50-55 EUR. Lētāk Norvēģijā var nokļūt ar Ryanair, bet šī aviokompānija lido uz Rygge lidostu, no kuras, savukārt nokļūt Gardemoen izmaksās vismaz 19 Ls vienā virzienā.

Aviokompānija Easyjet piedāvā lidojumus no Londonas Lutonas lidostas uz Reikjaviku. Jūnijā ceļš turp, atpakaļ varētu izmaksāt, sākot no  153 EUR, jūlijā – 207 EUR.
Uz šo Londonas lidostu no Rīgas lido tikai Wizzair – cena jūlijā no 40-70 Ls, kas atkal sadārdzina nokļūšanu galamērķī.

Aviokompānija Easyjet  Uz Reikjaviku lido arī no Mančesteras. Jūnijā ceļš turp, atpakaļ varētu izmaksāt, sākot no  106 EUR, jūlijā – 150 EUR. Uz Mančesteru no Rīgas lido aviokompānija Ryanair. Ceļš uz Mančesteru un atpakaļ kopā izmaksās vismaz 120 Ls. Ryanair gan mēdz biļešu cenas mainīt, tā kā, iespējamas arī zemākas cenas.

Savukārt Airbaltic piedāvā kombinēto reisu uz Reikjaviku caur Somiju, bet ceļš vienā virzienā izmaksās vismaz 239 EUR, kas būs krietni dārgāk par  iepriekš minētajiem piedāvājumiem.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


6 − viens =