Ceļojumi pa Eiropu

Enerģijas centrs Tallinā, Igaunijā

  • Ja esat Tallinā, ir vērts paviesoties Enerģijas centrā.

Centrs atrodas gadsimtu vecās elektrostacijas ēkā. Centra kopējā platība ir vairāk nekā 3000 kvadrātmetru, un tajā ir apskatāmas septiņas pastāvīgās izstādes par enerģijas vēsturi un elektroenerģijas ražošanu,  skaņu, gaismu, optiku, atjaunojamo un atomenerģiju. Centrā ir 130 interaktīvi eksponāti.  Centrā apmeklētāji varēs izzināt kosmosu planētārijā, kura diametrs ir 10 metri

Enerģijas centrs  atrodas pašā pilsētas centrā netālu no vecpilsētas. Adrese:  Põhja puiestee 29, Põhja-Tallinna linnaosa, Tallinn.

Darba laiks: no pirmdienas līdz piektdienai no pulksten 10.00 līdz 19.00, sestdienās un svētdienās no pulksten 11.00 līdz 19.00.

Biļetes Cena
Pilna biļete 9 €
Skolēniem, studentiem, pensionāriem, skolotajiem 7 €
Ģimenes biļete (1-2 vecāki un bērni līdz 19 gadiem) 25 €
Grupas biļete (vienai personai vismaz 12 cilveku grupā) 7 €
Inavalīdiem 7 €
Bērnu biļetes (bērnem 5-6 gadu vecumā) 3 €

Darbojas arī zinātnes teātris ar uzvedumiem apmēram 30 minūšu garumā, par dažādām fizikas tēmam, piemēroti sākumskolēniem vai arī lielākiem bērniem. Tāpat būs interesanti arī pieaugušajiem. Ieeja izrādē 3 EUR. Zinātnes izrādēm gan iepriekš jāpiesakās. Izrādes notiek vismaz 12 cilvēku grupai.

Planetārija programma   arī ilgst apmēram 30 minūtes un ļaus iepazīties ar kosmosu saitītam lietām. Ieeja planetārijā – 3 EUR.

Vairāk informācijas http://www.energiakeskus.ee/hinnakiri

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


9 + = piecpadsmit