Ceļojumi pa Eiropu Kalnu slēpošana

Druskininki – ūdens atrakciju parks, pirtis un slēpošana

Šī Lietuvas pilsētiņa, kas atrodas pie pašas Lietuvas – Polijas- Baltkrievijas robežas  slavena ar saviem ārstnieciskajiem kūrortiem. Tā atrodas aptuveni 400 km no Rīgas.

Druskininku akvaparks un pirts komplekss.

Akvaparkā ir dažādi baseini, 6  šļūcamās trubas, divas pirtis. Pati garākā šļūcamā truba sasniedz 212 m garumu. Ir baseins ar jūras viļņiem, džakuzi, bērnu baseins.

Ja akvaparku varam izbaudīt arī Latvijā, tad tādu pirts kompleksu pie mums neatrast.

Pirts kompleksā ietilpst 22 veidu pirtis –  somu pirtis, romu turku pirtis, austrumu pirtis, pirtis svaigā gaisā, baseini, ledus istaba. Katrā pirtī savs aromāts, iespējams nobaudīt tējas bez atsevišķas maksas. Bērni līdz 12 gadu vecumam pirts kompleksā netiek ielaisti, bet ir bērnu pieskatīšanas stūrītis.

Plašāka informācija http://www.akvapark.lt

Cenas pieaugušajiem darbdienās 2 stundām – aptuveni 6Ls, visai dienai – 9 Ls, brīvdienās cenas 2 stundām – 7.5 Ls, visai dienai – 16 Ls. Ir pieejamas arī trīs un četru stundu biļetes, bērniem atlaides, iegādājamas arī ģimenes biļetes.

Biļetes uz ūdens atrakcijām un pirts kompleksu – brīvdienās visai dienai izmaksās aptuveni 20Ls.

Kalnu slēpošana vasarā

Atpūtu ūdens atrakciju parkā un pirtīs iespējams apvienot ar līdz šim Baltijā nepieredzētu atrakciju – mākslīgo kalnu slēpošanas kompleksu, kurš darbojas visu gadu.

Tikai 2011. gada augustā tika atklāta Snoras Snow arena – slēpošanas komplekss, kas darbojas visu gadu. Sniegs  tiek ražots mākslīgi ar 15 sniega pūtējiem. Temperatūra kompleksā ir mīnus 2 grādi arī karstajās vasaras dienās.

Kompleksā ir trīs trases – iesācējiem (platums – 30m, garums 150m), vissezonas trase (platums 50m, garums 460m) un sezonas trase (platums 40m un garums 640m).

Augstuma starpība 60m, kritums 25%.

Kompleksā izbūvēts arī snovborda parks ar Air bag.

Augšup jūs uzvedīs viens četrvietīgs krēsliņu pacēlājs, viens bugelis un viens lentveida pacēlājs.

Iespējama slēpju noma.

Ieejas maksa  brīvdienās visai dienai pieaugušajam ~15Ls. Arī bērniem no 3 gadu vecuma jāiegādājas biļete, kuras cena uz visu dienu ~10Ls.

Sīkāk: http://www.snowarena.lt/

Droši vien slēpošanas sezonas laikā speciāli braukt uz šo slēpošanas parku nebūtu vērts, bet vasarā, pavasarī vai rudenī to izmēģināt būtu interesanti, it sevišķi – apvienojot ģimenes atpūtu ar Druskininku pirts un ūdens atrakciju parka kompleksu.

Tuvākās viesnīcas – GretaJuozo namas, Aušra.

Viesnīcas Druskininkos varat meklēt šeit.

1 Comment

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *


× 5 = trīsdesmit