Praktiski padomi ceļojuma organizēšanā

Kāpēc naktsmītni meklēt hotelscombined.com?

Viena no vispopulārākajām  naktsmītņu rezervēšanas vietnēm internetā ir booking.com, taču ir vēl arī citas vietnes, kurās iespējams rezervēt  naktsmītnes, kuras nepiedāvā booking.com.

Lai atrastu vispiemērotāko piedāvājumu, varat izmantot interneta vietni

www.hotelscombined.com,

kura dod cenu salīdzinājumu viesnīcām un hosteļiem 12 dažādās interneta vietnēs, arī populārajā booking.com.

Izpētot www.hotelscombined.com piedāvājumu dažos no Latvijas tūristu populārājiem  galamērķiem, jāsecina, ka lielāko daļu piedāvājumu var atrast populārajā booking.com, bet tomēr www.hotelscombined.com ļauj atrast arī naktsmītnes, kuras šī populārā naktsmītņu rezervēšanas vietne nepiedāvā.

Šajā lapā var atrast arī klientu atsauksmes par konkrēto viesnīcu vai hoteli no dažādām interneta vietnēm, tādējādi gūstot plašāku informāciju par naktsmītni. Interesanti, ka atsauksmes ir sakvalificētas un apkopotas, minot dažādus interesantus faktus, piemēram, kuras valsts iedzīvotāji visvairāk uzrakstījuši atsauksmes vai arī kuru valstu iedzīvotāji ir bijuši visneapmierinātākie. Tā kā atsauksmes tiek ņemtas no dažādām interneta vietnēm, to skaits ir ievērojams un tādējādi ticamāks, nekā katrā atsevišķā viesnīcu rezervēšanas vietnē.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


viens × = 3