IMG_2016
Ceļojumi pa Eiropu

Kā no Barselonas Žironas lidostas nokļūt Barselonā

Žironas lidosta atrodas 13 kilometrus no Žironas pilsētas un 92km no Barselonas. Pašlaik no Rīgas lidostas uz Žironu lido lēto lidojumu aviokompānija Ryanair, tāpēc Barselonas apmeklējums var sākties tieši ar lidojumu uz šo lidostu.

No Žironas lidostas Barselonā var nokļūt ar 604. autobusu. Autobuss kursē aptuveni 20-25 minūtes pēc katra ielidojušā reisa. Brauciens ilgst aptuveni 75 minūtes un cena ir 16 eur. Autobusa pietura ir ārpusē pie ielidošanas zāles.

Žironas lidosta nav tieši savienota ar vilciena satiksmi, tāpēc, lai izmatotu Spānijas dzelzceļa iespējas vispirms jānokļūst Žironas dzelzceļa stacijā. Vilciena biļetes cena no Žironas dzelzceļa stacijas līdz Barselonai ir sākot no 8 EUR par braucienu ar reģionālo vilcienu, līdz 12 EUR par braucienu ar MD vilcienu. Brauciens ilgst no 1h.17 min līdz 1h 30 min. No Žironas Barselonā var nokļūt arī ar ātrgaitas vilcienu. Brauciena ilgums ir 39 minūtes, cena 16 EUR.

No Žironas lidostas Žironas dzelzceļa stacijā var nokļūt ar vairākām autobusu līnijām – 605, L-28, 607. 607. autobuss kursē tikai darba dienās. Brauciens ilgst aptuveni 15-20 minūtes.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *


7 − = trīs